Pokaż kategoriePokaż menu i kategorie

O nas


Promib.pl to niezależny, wyspecjalizowany sprzedawca akcesoriów do notebooków. Nie oferujemy sprzętu, który naszym zdaniem jest niewystarczająco dobry, oraz zawsze szukamy produktów i dostawców atrakcyjnych nie tylko cenowo ale i  jakościowo. Wiemy co sprzedajemy i się tego nie wstydzimy, a do całości procesu sprzedaży internetowej podchodzimy odpowiedzialnie – dokładnie tak jakbyśmy chcieli być potraktowani jako klienci.

Specjalizujemy się sprzedażą i dystrybucją akcesoriów do notebooków, a w szczególności baterii zasilaczy oraz klawiatur. Posiadamy w swojej ofercie produkty oryginalne a także wysokiej jakości tańsze odpowiedniki.

Doskonale zdajemy sobie sprawę z niebezpieczeństw zakupów przeprowadzanych zdalnie oraz budzących w nich wątpliwości, dlatego jesteśmy w prosty sposób weryfikowalni oraz oceniani przez naszych klientów na rynku detalicznym na serwisach allegro (borski26) oraz ebay (bushii3euro). Łącznie kilka tysięcy pozytywnie zrealizowanych i ocenionych transakcji.

Naszych dostawców dobieraliśmy latami a niska awaryjność sprzedawanych przez nas produktów jest dla nas priorytetem – dla nas to proste, mniej reklamacji to mniejsze koszta i szansa polecenia nas dalej.

Zdobyte doświadczenie oraz duża ilość zrealizowanych dostaw pozwala nam gwarantować pewność przeprowadzanych transakcji i wysoki poziom jakościowy oferowanych urządzeń. Nie staramy się być najtańsi na rynku, naszym celem jest równowaga pomiędzy ceną i awaryjnością (RMA 2010 <1 %).

 

Mając nadzieję udowodnić każde napisane słowo, zapraszamy, a w razie jakichkolwiek wątpliwości przy doborze odpowiedniego zasilacza lub baterii prosimy o kontakt, jesteśmy do Państwa dyspozycji.

www.promib.pl

 

Prowadzimy sprzedaż zarówno detaliczną jak i hurtową. Firmy oraz serwisy komputerowe zainteresowane nawiązaniem współpracy zapraszamy do zapoznania się z warunkami współpracy.

 

Owner: Pawel Oborzynski
Co-owner: Piotr Tomasz Leib